GMG Technic’in uzmanlık alanı;  flekso, rotogravür, ofset baskı makinelerinin arıza bakım, kurulumu ve otomasyon hizmetleri. 

 

Baskı makinelerinin arıza tespit, onarımı,  kurulumu ve otomasyonu alanında uzmanlaşan GMC Technic’in hizmetleri arasında; endüstriyel makinelere kumanda panolarının ilavesi, manuel makineleri bilgisayarla kumanda çalışmaları, danışmanlık hizmetleri de yer alıyor.  Firmanın kurucusu Mesut Alkan çalışmaları hakkında şunları söyledi: 

GMG Technic shrink sleeve etiket  makineleri montaj ve servisi ile başladığı çalışmalarını kısa sürede genişleterek sektörde yerini aldı. Disiplinli ve titiz çalışmadan asla ödün vermememiz nedeni ile kısa sürede geliştik. Endüstriyel eğilimleri yakından takip ediyoruz.  Başlıca faaliyet alanlarımız arasında;  flekso, rotogravür, ofset baskı makineleri, dilimleme makineleri, otomasyon ve servis ve yedek parça hizmetleri yer alıyor.  Firmaların kurulum  süreçlerinde alt yapı kurulumu ve sonrasında sektörlerine göre iş akış düzenini belirlemede destek veriyoruz. Yurt içi, yurt dışı makine taşıma montaj ve demontaj hizmetlerimiz  de mevcut.

 

GMG Technic  ambalaj baskı ve  shrink,  sleeve etiket  alanında pek çok firmaya, teknik servis  hizmetlerini de kapsayan tüm aşamalarda yüzde yüz 100 destek veriyoruz.  Hizmetimizi 7/24 sürdürüyoruz.  GMG Technic olarak yurt içinde birçok kurumsal firmaya verdiğimiz hizmetin yanında yurt dışı projelere de imza attık.”

İletişim: GMG Technic Tel: 0212 571 44 51  GSM: 0542 766 36 00 mesut@gmgtechnic.com   www.gmgtechnic.com 

Pack Converting 83. sayı Güncel bölümde yer alan haberimiz.

https://issuu.com/asdambalajsanayi/docs/pc_2017_1

Tarih : 6.4.2017

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.